SİPARİŞ VER
Motorcu Tişörtleri
Blog detay
Motorcu Tişörtleri
Motorcu Tişörtleri
Sayfayı paylaş
28/11/2018

Motor tutkunlarının giyim ve kuşamları, sıradan insanlara göre oldukça farklıdır. Sıcak havalarda çıkılan gezintiler için tişört ve ince bir ceket tercih eden motorcular, baskılı ürün modellerine de merak salmaktadır. Özellikle de tişörtler le kombin yapan söz konusu kişiler, siyah ve beyaz gibi renk çeşitlerine önem vermektedir. Motorcu tişörtleri ince iplik ve kumaşlardan üretilmektedir. Özellikle de terletme olayının yaşanmaması için de yakaları biraz daha geniş olmaktadır. Ürün modellerini arka ve ön yüzeyleri tek bir renkten oluşmaktadır. Dikkatleri üzerine çeken motorcu tişörtleri, bireyler tarafından da tercih edilmektedir. Spor faaliyetleri veya kır gezintileri için en ideal ürün modellerinden biri olan tişörtler, yaz aylarının vazgeçilmez bir parçasıdır.

Baskılı Motorcu tişörtleri 

Motorcular, genel olarak bir kafile ve grup şeklinde gezmektedir. Ayrıca kimileri ise, dernek kurmakta ve bu dermeye bir isim vermektedir. Bu nedenle de tişört baskı işlemleri sırasında çeşitli isimler ve gruba ait logolar kullanılmaktadır. Motorcu tişörtleri, birinci sınıf kalite de olan baskı makinelerinden geçirilmektedir. İstenilen tüm yazı ve kelime grupları ürünlerin ön ve arka yüzüne aktarılmaktadır. Özellikle de yılan resimleri gibi sıra dışı görseller de motorcu tişörtleri yüzeylerine basılmaktadır. Ürünlerin tasarım çalışmaları, tek bir renk üzerinden yapılmaktadır. Fakat dikkat çekme noktasında oldukça başarılı konseptler de söz konusudur. Deri ceketin altına giyilen motorcu tişörtleri, istenilen tüm beden ölçülerinde de tasarlanabilmektedir. Yine firmalar tarafından da toplu bir şekilde sipariş edilmekte ve kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir.

Motorcu Tişört Renkleri

Motorcu tişörtler, siyah gibi kapalı renklerden üretilmektedir. Bunun nedeni ise trafikte diğer sürücülerin dikkatini çekmek ve motorun kendi rengi ile uyum sağlayabilmektir. Ancak bireylerden gelen özel talepler doğrultusunda istenilen tüm tonlarda da üretim yapılabilmektedir. Yaka çeşitleri bakımından da zengin modellere sahip olan motorcu tişörtleri, konforlu bir gezinti sağlamaktadır. Bedeni korumakta ve rüzgârın insan cildine temas etmesini engellenmektedir. Ancak fazla dar veya geniş olan ürünler farklı sorunlar çıkartabilir. Tişört seçimlerinde kesinlikle beden ölçülerinin iyi tespit edilmesi gereklidir. Baskı ve imalat hizmeti veren firmalar, M, S, L gibi tüm ölçülere uygun olan tişört modelleri tasarlayabilmektedir.

Motorcu Tişörtleri Ne Kadar?

Ortalama bir rakam vermek oldukça zordur. Çünkü motorcu tişörtleri kaliteye, renge ve kumaş türüne göre fiyatlandırılmaktadır. Ancak birçok dernek veya şirket toplu bir şekilde sipariş verdiği için ürün modellerinin maliyeti düşmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen motorcu tişörtleri ise, piyasa şartlarına göre daha ucuza satılmaktadır. Ayrıca istediğiniz sayı kadar baskı siparişi oluşturabilir ve kısa bir süre içerisinde kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Tüm ürün modellerimiz birinci sınıf kaliteye sahiptir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürün motorcu tişörtlerimizi incelemek için satış ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Blog Arşivi
WhatsApp