SİPARİŞ VER
Promosyon Tişört ve Şapka
Blog detay
Promosyon Tişört ve Şapka
Promosyon Tişört ve Şapka
Sayfayı paylaş
06/02/2019

Promosyon tişört ve şapka üretiminde uzun süredir sektörde kalıcı yer edinen firmamız kaliteli ürünleri uygun fiyata üretmekte ve satışa sunmaktadır. Toptan satış yapan firmamız promosyon tişört ve şapkalarda farklı model ve renk seçenekleri sunmaktadır. Ürünlerimiz kaliteli olmasının yanı sıra fiyat bakımından da uygundur. Promosyon ürün hediye eden firmalar için kalite, fiyat ve ürün çeşitliliği önemli belirleyiciler olmaktadır. Firmalar ya da ajanslar tarafından verilen sipariş adedine, renge ve istenilen özelliklere göre ürünler hızlı bir şekilde hazırlanarak teslimatı yapılmaktadır. Ürünlerimizde sağlığa zararlı malzeme ya da boya kullanılmamaktadır. Promosyon olarak dağıtacağınız ürünler firmanızın ya da ajansınızın reklamını yapacaktır. Firmayı ya da ajansı temsil edecek olması sebebiyle özenle seçilmesi önemlidir.

Promosyon Tişört ve Şapka Siparişlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Promosyon olarak dağıtacağınız tişört ya da şapka siparişleriniz öncesinde dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekilde olmalıdır:

  • - Promosyon tişört ve şapkaların nerede kullanılacağı konusu seçim yaparken öncelikle en çok dikkat etmeniz gereken konu olmalıdır. 
  • - Tişört özelliklerine (rengine, modeline, kumaş türüne, vb.) karar vermelisiniz
  • - Promosyon tişört ya da şapka siparişleriniz için sipariş sayınızı önceden net olarak belirlemelisiniz.
  • - Promosyon tişört ya da şapkaların üzerine basılacak olan amblem, logo ya da yazıyı önceden belirlemeli ve baskı seçenekleri konusunda karar vermelisiniz.

Promosyon Tişört Özellikleri Nelerdir?

Promosyon tişört her renk seçeneğinde ürün imal etmekteyiz. İstediğiniz model, renk ve kumaş özelliklerini ve ürün adedini belirledikten sonra kısa süre içerisinde istediğiniz özelliklerde ürünler belirttiğiniz adrese hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak teslim edilecektir. Sıfır yaka tişört, V yaka tişört, polo yaka tişört, bisiklet yaka tişört gibi pek çok tişört modelinde üretim yapmaktayız. Ayrıca tişörtlerimizin kumaşları kaliteli kumaşlardan imal edilmektedir. Kumaş seçiminizi belirterek özel olarak tişört siparişi verebilirsiniz.

Promosyon Şapka Özellikleri Nelerdir?

Promosyon şapkalarda pek çok ürün seçeneğimiz yer almaktadır. Şapka ürünlerimiz polyester ve pamuk kumaşlardan üretilmektedir. İstediğiniz şapka modeline istediğiniz baskıyı hızlı bir şekilde hazırlamaktayız. Şapka modellerimizde ter bandı alanı bulunmaktadır. Bu sayede daha sağlıklı bir kullanım olanağı sunmaktadır. Ayrıca istediğiniz renkte şapka siparişi verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şapka adedini, modelini ve üzerine yapılacak baskıyı belirlemeniz ve firmamıza bu bilgileri ulaştırmanız olacaktır. Ürünlerimiz istediğiniz kumaştan, istediğiniz adette ve renkte üretilerek hızlı ve sorunsuz olarak adresinizde gönderilmektedir. Promosyon şapkalarımız klasik, modelli, biyeli, fileli ve kasket şapka olarak farklı türlerde üretilmektedir. Şapkalarımızın arka kısımlarında beden ayarı için ayar bölümü yapılmıştır.

Promosyon Tişört ve Şapka Fiyatları Konusunda Nasıl Bilgi Edinilir?

Promosyon tişört ve şapkalarda fiyatlarımız ürün modeline, rengine, baskı kalitesine, sipariş adedine ve ürünün kumaşına göre değişmektedir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz firmamız müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz, mesaj gönderebilirsiniz ya da web sitemizdeki ürün bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Promosyon Olarak Neden Tişört ve Şapkalar Tercih Edilmelidir?

Promosyon ürünler firmaların pazarlama stratejilerinde en yaygın kullandıkları yöntemdir. Promosyon ürünlerin logoyu, amblemi ya da yazıyı tam olarak yansıtması önemlidir. Ayrıca tişört ve şapkalar uzun süre kullanılmaktadır ve sokakta kullanıldığı için daha çok kişiye tanıtım yapma imkanı sunmaktadır. Dolayısıyla tüketicinin dikkatini kolaylıkla çekebilmekte ve firmanın ya da ajansın tanıtımını hızlıca yapmaktadır. Tişört ve şapka ürünleri günlük hayatta kullanımı olan ve işe yarayan ürünlerdir. Bu nedenle tanıtımlarda ve reklam yapmak için bu iki ürün oldukça fazla tercih edilmektedir.

Blog Arşivi
WhatsApp