SİPARİŞ VER
Toptan Polo Yaka Tişört
Blog detay
Toptan Polo Yaka Tişört
Toptan Polo Yaka Tişört
Sayfayı paylaş
08/01/2019

Farklı alanlarda kullanılan polo yaka tişört modelleri, firmalar veya bireyler tarafından tercih edilmektedir. Bu tişörtler, promosyon ürünleri kategorisine de dahildir. Özellikle de yaz aylarında müşterilere dağıtılmakta ve reklam aracı olarak da kullanılmaktadır. Toptan polo yaka tişört modelleri, firmamız tarafından üretilmektedir. Üretim işlemleri, günümüz teknolojisinde tasarlanmış olan makineler tarafından gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm renk ve modellerde de tasarım desteği sunulmaktadır. Firmamız, şirketlere özel olarak da toptan polo yaka tişört üretmektedir. Örneğin istenilen tüm logo ve markalar, ürünlerin hem ön hem de arka yüzüne konumlandırılmaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm tişörtler, kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Sağlamlık ve dayanıklılık açısından da oldukça başarılı olan tişört modelleri, tüm konseptlerde de kullanılabilmektedir.

Kumaş Kalitesi

Toptan polo yaka tişört modellerinde kullanılan kumaşlar, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Bu kumaşların terletmez ve leke tutmaz özelliği de bulunduğu gibi, pratik bir şekilde de yıkanabilmektedir. Her beden ölçüsüne uygun olarak üretim yapabilen firmamız, kumaş seçimlerinde de insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Örneğin içerisinde kimyasal boya ve renklendirici bulunan hiçbir kumaş tercih edilmemektedir. Toptan polo yaka tişört modelleri, insan kumaşlardan üretilmektedir. Bu sayede yaz dönemlerinde de konforlu bir şekilde giyinilmektedir. Özellikle de yaka bölümlerinde yer alan kemerler, kaşındırıcı gibi rahatsız uyandıran hiçbir etkiye neden olmamaktadır. Firmamız, tasarım çalışmalarını da günümüz modasına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Alanında uzman modacılar sayesinde tüm tişörtlerin estetik ve şık bir görünüme bürünmesi sağlanmaktadır. Ayrıca sektörlere özel olarak da üretim desteği sunulmaktadır.

Polo Yaka Tişört Renk Seçenekleri

Toptan polo yaka tişört modelleri, tüm renk seçeneklerinden üretilebilmektedir. Siyah, beyaz ve mavi gibi tonlara sahip olan bu tişörtler, doğal yöntemler ile renklendirilmektedir. Firmamızın ürünleri, aşırı sıcak suya ve deterjanlara karşı da oldukça dayanıklıdır. Ne kadar yıkanırsa yıkansın kesinlikle solma veya renk atma gibi sorunlar çıkarmamaktadır. Toptan polo yaka tişört modelleri, farklı farklı renklerden de tasarlanabilmektedir. Örneğin belli bir sayıda mavi, belli bir sayıda kırmızı gibi özel talepler doğrultusunda da hizmet verilmektedir. Firmamız yine baskı çalışmalarını tişörtlerin rengine göre gerçekleştirmektedir. Bu sayede tasarımın tamamı birbirine uyumlu olması sağlanmaktadır. Toptan polo yaka tişört siparişleri, müşterilere söz verilen tarihler de hazırlanmakta ve kontrollerden geçirildikten sonra teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Toptan Polo Yaka Tişört Fiyatları

Sektörün en ekonomik hizmetini veren firmamız, Toptan polo yaka tişört modellerini makul rakamlar ile satışa sunmaktadır. Tüm ürün modellerine özel net yüzde 10’lara varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Sizde hemen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve örnek tasarımlarımızı yakından inceleme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca talep ettiğiniz tişörtlerden istediğiniz adet kadar sipariş verebilir ve ürünlerin üzerinde dilediğiniz oynamaları yapabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.  

Blog Arşivi
WhatsApp