SİPARİŞ VER
Toptan Tişört Üretimi
Blog detay
Toptan Tişört Üretimi
Toptan Tişört Üretimi
Sayfayı paylaş
06/02/2019

Gündelik hayatta en sık kullanılan ürün modellerinden biri olan tişörtler, hem bayanlar hem de erkeler tarafından tercih edilmektedir. Ancak bu tişörtlerin, üretim kalitesi konfor ve şıklık açısından oldukça önemlidir. Örneğin pamuksu kumaşlardan tasarlanan tişörtler, bedeni terletmemekle beraber, maksimum bir rahatlık sağlamaktadır. Toptan tişört üretimi sektöründe hizmet veren firmamız, üst düzey kaliteye sahip olan kumaş farkı ile birbirinden şık konseptler oluşturmaktadır. Bünyemizde üretilen tüm tişörtler, teker teker kontrollerden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Ayrıca herhangi bir ürün modelinde baskı veya defo çıkma gibi bir durum söz konusu değildir. Toptan tişört üretimi, alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de ürünlerin daha da kullanışlı bir yapıya sahip olması sağlanmaktadır.

Sektöre Özel Toptan Tişört Üretimi

Tişört modelleri, promosyon adı altında ya hediye edilmekte ya da cüzi rakamlar ile satışa sunulmaktadır. Kurumsal şirketler ve fabrikalar ise, söz konusu bu tişörtleri çalışanlarına dağıtmaktadır. Reklam sektöründe de tercih edilen tişörtler, baskı işlemlerinden geçirilmektedir. Şirketin logoları veya markaları, kumaşların ön ve arka yüzüne aktarılmaktadır. Bu sayede de, ekonomik rakamlar ile ufal çaplı tanıtımlar gerçekleştirilmektedir. Toptan tişört üretimi desteği, farklı sektörlere özel olarak verilmektedir. Firmamız tasarım işlemlerini istenilen tüm renk ve beden aralıklarında gerçekleştirmektedir. Ayrıca tişörtlerin üzerine talep edilen tüm tanıtım yazıları veya resimleri konumlandırılmaktadır. Buna ek olarak iş kıyafeti olarak da tercih edilen tişörtler, fabrika ortamlarında da giyinilmektedir. Toptan tişört üretimi, firmamız tarafından kullanılacak alana göre gerçekleştirilmektedir.

Toptan T-shirt Üretim Kalitesi

Toptan tişört üretimi, yüzde yüz yerli ve pamuksu olan kumaşlardan gerçekleştirilmektedir. Özellikle de bünyemizden satışa sunulan ürünler, kolay bir şekilde yıkanabilmekte ve kurutulabilmektedir. Kumaşların saydam olması, ilerleyen dönemlerde oluşabilecek sorunları önlemektedir. Firmamız, ürün modellerini çeşitli tekstil makineleri ile tasarlamaktadır. Öncelik ise, insan sağlığına ve konforuna verilmektedir. İmalat sırasında herhangi bir sorunun veya dikim hatasının yaşanmaması içinde gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Firmamız, sektörde hizmet veren ve perakende satışı yapan işletmeler için de toptan tişört üretimi desteği sunmaktadır. Kumaş kalitesi sayesinde tüm ürün modelleri, her türlü ortam ve çalışma şartlarında kullanılabilmektedir. Ayrıca yüzeylerde yer alan baskıların zaman içerisinde solması söz konusu değildir. Zira bu baskılar, yüksek sıcaklıkta bile sorunsuz bir şekilde yıkanabilmektedir. Firmamız, kişiye, kuruma ve şirketlere özel olarak da tasarım desteği sunmaktadır.

Toptan Tişört Üretimi Maliyetleri

Tişört üretim maiyetleri, oldukça düşük rakamlara tekabül etmektedir. Firmamız ise, bu maliyetleri düşürmek için çeşitli alternatif yöntemler geliştirmektedir. Örneğin gerekli olan kumaş ve malzemeler, toptan tedarik edilmektedir. Yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde de, bahsi geçen fiyatlar yarı yarıya düşmektedir. Toptan tişört üretimi siparişi veren müşterilere özel, yüzde 10 varan ek indirimlerde söz konusudur. Ayrıca hazırlanan siparişler özenle paketlenmekte ve kargo yolu ile şehir dışına bölgelere de ulaştırılmaktadır. Firmamız, üretim sayısı noktasında bir kısıtlama getirmemektedir. İster tek renkten, isterse farklı renklerden toptan tişört üretimi hizmeti de verilebilmektedir. Konu hakkında daha fazla detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilir ve örnek tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Blog Arşivi
WhatsApp