SİPARİŞ VER
Yazılı Tişört
Blog detay
Yazılı Tişört
Yazılı Tişört
Sayfayı paylaş
19/11/2018

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez parçası olan tişörtler hem erkekler, hem de bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli kombinlerin bir parçası olmayı da ihmal etmeyen tişörtler çeşitli baskı yöntemleri ile üzerlerinde bazı simgeleri, yazıları baskı şeklinde taşımaktadır. Kaliteli baskı ve kaliteli kumaştan elde edilmesi ise kişiler tarafından tercih ediliyor. Kaliteli baskıyı biraz açacak olursak eğer özellikle de yazılı tişört için daha uygun olan nefes alabilen baskı teknolojisi olarak da bilinmesinde fayda olacaktır.  Bu yöntemle elde edilecek olan bir yazılı tişört kumaşla bütünleşerek çeşitli darbelere, sıcaklığa ve diğer etkenlere karşı oldukça dayanıklı olmasıyla bilinir. Sizleri de tahmin edeceği üzere bazı baskılı tişörtler bir iki yıkamadan sonra çatlamalara, soyulmalara maruz kalmaktadır. Kaliteli baskıdan kastımız ise tamamen dayanıklı bir kullanım için uygun olmasıdır. Kaliteli baskı ile elde edilecek olan bir yazılı tişört hem çocukların, hem de yetişkin kişilerin sağlığı için herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez.

Yazılı tişört üzerinde kalite aranıyorsa eğer mutlaka penye kumaştan üretilmiş olması gerekir. Bizim tarafımızca yapılan baskı işlemleri kaliteli penye kumaşlar üzerine daha ağırlıklı olarak üretimi yapılan bir süreç olmaktadır. Kaliteli pamuk ve iplikten elde edilen penye kumaşları yıkama sonrasında çekmeye maruz kalmaz.

Firmaların Tercihi

Firmamız logo baskılı tişört dahil son zamanlarda baskılı yazılı tişört üretimini de sıklıkla yapmaya başlamıştır. Firmaların tercihi olan üzerinde firma isimlerinin veya çeşitli sloganlarının yer aldığı tişörtler üzerine baskı yaptırarak kullanmak istemektedirler. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız baskılı üretimde gelinecek olan son noktadadır ve sürekli olarak teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine her daim ilk yenilikleri sunmasıyla da tanınmaktadır. Son sistem dijital baskı makinası sistemlerine sahip olan firmamız kumaşından, baskısına kadar her şeyi ile kaliteli bir iş çıkarma anlayışını gütmektedir.

Yazılı Tişört Nedir?

Kişisel olarak ya da kurumsal firmaların tercih ettiği yazın sıcaklarında hem rahat bir mevsim geçirmek isteyenlerin hem de firma reklamlarının en iyi şekilde temsil edilmesiyle bilinen bir yöntemdir. Üzerinde yazılı olan firmanın ismi ile elde edilmiş olan bir tişörtün kaliteli kumaştan elde edilmesi sayesinde kişilerde terleme vs. gibi etkenlerle tişört renklerinde solma, sararma gibi sorunlarla karşılaşmak mümkün değildir. Penye kumaştan elde edilecek olan bir yazılı tişört için tiftiklenme veya pamuklanma yüzde sıfır ihtimal olarak değerlendirilmektedir.

Çalışma anlayışımız sadece kurumsal firmalara özel değildir. Bireysel kişilere özel veya ufak çaplı şirketlerin de talepleri doğrultusunda üretimi yapılmaktadır. İstenilen herhangi bir ismin, sloganın veya verilmek istenilen bir mesajın tişört üzerinde baskısı tarafımızca kaliteli bir şekilde yapılabilmektedir. Tek şartımızın sayısının birden fazla olmasıdır.

Yazılı tişört yanında resim olması veya diğer baskı simgelerinin olması firmaların veya kısacası müşterilerin isteğine göre şekillenebilmektedir. Örneğin firma logosunun altında sloganını veya firma isminin de baskıda olmasını isterse müşterilerimizi asla geri çevirme gibi bir anlayış ile hareket etmeyiz.

Blog Arşivi
WhatsApp